27 Mayıs 2012 Pazar

Açlık Oyunları-Hunger Games

Evett bu gün size okuduğum kitaptan bahsetmek istiyorum. Sevgili  http://kozmetikdeneyimleri.blogspot.com/ bana bu fikri veren kişi :)

 Şimdii gelelim okuduğum kitaba Açlık Oyunları'nın ikinci kitabı olan Ateşi Yakalamak'ı okuyorum. Bu kitap o kadar güzel ki anlatamam. Birincisini bir solukta bitirdim. Ama ikincisini fazla sık okuyamıyorum bu aralar sınavlarım yeni bitti ve daha yeni yeni sık okumaya başladım.

 Neden bilemiyorum ama ben eskiden kitap okumayı hiç sevmezdim. Ama şimdi zamanım olsa 7-24 kitap okurum =) Hatırladığım kadarıyla ben 2-3 sene önce kitap okumayı sevdim. Hikayem şöyle.

Ben o zamanlar baleye gidiyordum ve samimi bir arkadaşımı "Bale Okulu" diye bir kitap okurken görmüştüm. Arkadaşım kitabı bitirince bende okudum ve o kadar çok hoşuma gitmişti ki, o günden sonra zevkime göre kitap bulabileceğimi anladım :)
Birde Açlık Oyunları'nın filmine bayılmıştım sinemayı gidip izlediğimde o kadar zevk alıştım ki. Sanırım ben biraz romantik biraz da aksiyonlu kitapları seviyorum tam Açlık Oyunları gibi. Bu kitabın üçüncüsünü de kesinlikle okuyacağım. Ve okumayanlar için kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum.


Sevgilerle Tatlı Cadı....
                                                            

2 yorum:

Shewgy dedi ki...

Kuzularin kuzusu aramiza hosgeldin :)) cok guzel olmus blogun cok begendim :) hele ojelerine bayildiiimm :))
Bence bu kitapla ilgili erken yorum yapma cunku asil 3.yu okuyunca olanlara inanamayacaksin! Kesinlikle bir solukta bitirecegine eminim :))

Şimal Deniz Tarhan dedi ki...

teşekkür ederim ben de zaten bu kitabın hastesıyım bende öyle olacağına eminim :))